OnlineAplikacjeLoquendo TTS

Loquendo TTS Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Nuance Communications
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
505

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Limit znaków większy niż w konkurencyjnych syntezatorach online
Minusy:
  • Odsłuch tylko po pobraniu pliku
  • Zabezpieczenie w postaci ścieżki dźwiękowej
  • Mniejsza liczba głosów niż w innych produktach tego typu

Loquendo TTS dostępne jako aplikacja online to w rzeczywistości wersja demo komercyjnego programu pozwalającego na przełożenie tekstu do formy audio. 

 

Program posiada wsparcie dla kilkunastu języków, w tym polskiego, francuskiego, włoskiego, angielskiego, chińskiego, rosyjskiego czy arabskiego. Aplikacja w wersji online posiada ograniczenie do 500 znaków wpisywanego tekstu, co odpowiada kilku zdaniom. Z tego powodu Loquendo TTS w wersji online nadaje się tylko do czytania krótkich notek.  Poza tym, aplikacja może zostać wykorzystana do poprawienia wymowy i odpowiedniego akcentowania podczas nauki języków obcych.

 

W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu, Loquendo TTS nie odtwarza dźwięku w przeglądarce, a konwertuje go do formatu WAV i pozwala na pobrania pliku na dysk twardy. Plik wynikowy został oznaczony czymś na kształt znaku wodnego znanego z programów graficznych – to cicha ścieżka dźwiękowa w tle zawierająca nazwę programu. Nie przeszkadza to w sposób wyraźny w odsłuchu, ale jest niezbyt fortunnym rozwiązaniem, którego nie mają inne syntezatory online dostępne takie jak Ivona czy Acapela.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0