OnlineAplikacjeMEGA

MEGA Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
MEGA
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
325

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Szybkość działania
  • Szyfrowanie
  • Duża przestrzeń dyskowa
Minusy:
  • Drobne błędy w polskiej wersji językowej

MEGA to serwis hostingowy, który powstał na ruinach Megaupload, niegdyś jednego z najbardziej znanych usług pozwalających na dzielenie się plikami, którego właścicielem jest Kim Dotcom. MEGA powstało w styczniu 2013 roku i od tego czasu zdobywa coraz większą popularność. 

 

Główna zaletą jest fakt, że podczas wysyłania i pobierania plików na MEGA nie ma ograniczeń transferu, a proces wgrywania i pobierania plików może być przerywany i wznawiany. Producent nie przewiduje ograniczeń dotyczących wielkości udostępnianych plików. 

 

 Serwis działa szybko i stabilnie, a dane przechowywane na serwerach są zaszyfrowane. Interfejs jest dostępny w dziesiątkach języków, w tym po polsku.

 

MEGA łączy w sobie cechy serwisu hostingowego, wykorzystywanego do rozsyłania linków do plików np. ze zdjęciami z wakacji z usługą chmury. Aplikacje MEGA można zainstalować na platformach mobilnych oraz pecetach i mieć dostęp do plików w taki sam sposób jak w Dropbox czy OneDrive, bowiem MEGA daje możliwość synchronizowania katalogów  komputera.

 

Co więcej, w darmowej wersji, MEGA oferuj 50 GB przestrzeni dyskowej. Większą przestrzeń, do 4 TB włącznie, można wykupić. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0