OnlineAplikacjeMapy Google

Mapy Google Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
346

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Szczegółowość
  • Street View
  • Duża funkcjonalność
Minusy:
  • Nie zawsze aktualne mapy

Mapy Google to w pełni funkcjonalna mapa całego świata zawierająca aktualne informacje na temat sieci drogowej oraz natężenia ruchu. Mapa posiada bardzo wysoką funkcjonalność, na którą składa się możliwość precyzyjnego wyszukiwania konkretnych numerów domu, ulic, dzielnic, punktów handlowych, usługowych, szpitali czy dworców. Mimo swojego rozbudowania, przewyższającego wiele komercyjnych rozwiązań, jest całkowicie darmowa dla zwykłych użytkowników.  

 

Mapa pozwala na szybkie wyznaczenie trasy dla samochodu, komunikacji miejskiej lub podczas poruszania się piechotą. Użytkownik może wybrać różne opcje trasy, a proces obliczania przejazdu trwa chwilę.

 

Niesamowitą zaletą Map Google jest usługa Street View, która umożliwia zobaczenie w trójwymiarze ulicy, do której chcemy dojechać. Możemy zlokalizować hotel, sklep czy inne miejsce, które będzie naszym punktem docelowym. Wszystko za sprawą samochodów Google, które z urządzeniami do robienia zdjęć przemierzały cały świat, dzięki czemu możliwe jest eksplorowanie setek miast w całym świecie, w tym polskich: zarówno dużych, jak i małych.

 

Mapy Google są dostępne w postaci online – odtwarzane w przeglądarce, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Poza tym, możliwe jest ściągniecie aplikacji mobilnych na telefony i tablety.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0