OnlineAplikacjeMegaShares

MegaShares Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
MegaShares LLC
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
433

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dwa typy uploadera
Minusy:
  • Dość archaiczny wygląd

MegaShares pozwala na przesyłanie plików na serwer i dzielenie się nim z innymi użytkownikami internetu lub przechowywaniu ich jako kopii zapasowej. 

 

Pliki można wysłać za pomocą narzędzia na stronie głównej usługi. Wystarczy przesunąć pliki metodą Przeciągnij i Upuść, a przesyłanie rozpocznie się automatycznie. W MegaShares użytkownik może dodawać wiele plików. Mechanika dodawania plików na serwer jest oparta o technologię Java (w przypadku Custom Upload), więc przeglądarka musi mieć zainstalowaną wtyczkę. Osoby nieposiadające Javy, mogą wykorzystać standardowy mechanizm wysyłania plików. 

 

Maksymalna wielkość jednego pliku to 10 GB w przypadku wykorzystania narzędzia do wysyłki stworzonego w Javie. W przypadku zwykłego mechanizmu, możesz wysłać plik o rozmiarze 1,5 GB. Pliki są przechowywane 90 dni od ostatniego pobrania. W przypadku konta Premium pliki nie zostaną usunięte aż do momentu wygaśnięcia twojej subskrypcji. 

 

MegaShares posiada wyszukiwarkę plik znajdujących się na serwerach, ale jeśli nie chcemy dzielić się plikami z innymi, można uczynić je wyłączonymi z system indeksowania strony i wyszukiwarek internetowych. 

 

MegaShares to serwis dający dostęp do części swoich usług za darmo, ale by móc korzystać z najszybszej prędkości pobierania, możesz wykupić konto Premium dające dostęp do komputerowej aplikacji do wysyłania i pobierania, jak również do FTP i wsparcia technicznego. Nie ma również ograniczeń dotyczących transferu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0