OnlineAplikacjeMetaCritic

MetaCritic Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
MetaCritic
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża baza
Minusy:
  • Brak polskich filmów i albumów

MetaCritic to serwis stworzony z myślą o konsumentach sztuki i dzieł z zakresu multimediów.

 

W serwisie można sprawdzić jak oceniane są seriale, filmy, gry oraz albumy muzyczne. MetaCritic zbiera informacje z opiniotwórczych portali oraz czasopism. Jeśli istnieje wersja internetowa danej recenzji, użytkownik może szybko przejść do witryny z pełnym tekstem. W przeciwnym razie do jego dyspozycji jest ocena i krótki fragment tekstu. Ocena na MetaCritic jest wyliczana według zastrzeżonego algorytmu, uwzględniającego prestiż medium wystawiającego ocenę.

 

MetaCritic ma duży wpływ na niektóre branże, czego dowodem jest ogromne znaczenie ocen w branży gier wideo, gdzie wydawcy liczą się z oceną na MetaCritic do tego stopnia, że stawiają producentom konkretne wymagania dotyczące oceny lub zmniejszają premię gdy średnia nie jest zadowalająca. 

 

Poruszanie się po MetaCritic jest proste. Można skorzystać zarówno z wyszukiwarki, jak i przeglądać po kategoriach. Na głównej stronie prezentowane są nowości, a użytkownik ma łatwy dostęp do rankingów najlepszych produktów z ostatnich miesięcy czy lat. Korzystanie z MetaCritic nie wymaga rejestracji i jest całkowicie bezpłatne. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0