OnlineAplikacjeMikser Kulinarny

Mikser Kulinarny Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Mikser Kulinarny
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Przejrzysta strona
  • Wiele blogów w bazie
Minusy:
  • Brak aplikacji mobilnych

Mikser Kulinarny jest serwisem społecznościowym zbierającym najciekawsze przepisy z całej polskiej blogosfery. Użytkownik może z łatwością odnaleźć interesujący go przepis korzystając z wyszukiwarki lub przeglądając kategorie tematyczne. W serwisie znajdują się przepisy pochodzące z ponad 4600 blogów. Ich łączna liczba to ponad 600 tysięcy. Znajdziesz zarówno pomysły na zupy, jak i dania główne, przystawki, kanapki, ciasta czy dania typowo wegetariańskie.

 

Użytkownik może przeglądać przepisy z różnych blogów. Po wybraniu konkretnego przepisu jesteśmy przenoszeni do właściwego bloga z paskiem serwisu Mikser Kulinarny, co pozwala na zarządzanie przepisami. Użytkownik może zapisać przepis do ulubionych, co ułatwia zarządzanie potrawami, które chcemy wykonać w przyszłości. 

 

Poza możliwością wyszukiwania przepisów, w Mikserze Kulinarnym możesz brać udział w akcjach kulinarnych skupiających się na jakimś temacie np. dotyczących włoskiego jedzenia czy jabłek. W ramach serwisu działa również Forum oraz specjalny dział z najwyższej jakości zdjęciami jedzenia. 

 

Mikser Kulinarny jest dostępny za darmo. Możesz przeglądać przepisy bez konieczności rejestracji, ale by korzystać ze wszystkich możliwości serwisu, konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0