OnlineAplikacjeMiners Need Cool Shoes

Miners Need Cool Shoes Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Miners Need Cool Shoes
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
518

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa
  • Możliwość bezpośredniego zastosowania skórki na koncie Minecraft
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Miners Need Cool Shoes to edytor graficzny online stworzony z myślą o graczach Minecraft. Aplikacja została dostosowana do potrzeb tworzenia skórek na postacie w grze, dzięki czemu ich projektowanie jest łatwiejsze niż w zwykłym programie graficznym. 

 

Miners Need Cool Shoes działa całkowicie online - po lewej stronie witryny dostępna jest paleta narzędzi, panel do wyboru koloru czy możliwość importu grafiki. Druga część ekranu jest zajęta przez trójwymiarowy model górnika z Minecrafta, który można w czasie rzeczywistym kolorować, tworząc tym samym skin.  Gdy będzie gotowy, skin można zapisać na dysku komputera lub od razu wysłać na swoje konto Minecraft, by zmienić swoją skórkę. Swoimi produkcjami można się dzielić w galerii. 

 

Jeśli nie mamy pomysłu na stworzenie konkretnej skórki, a chcemy się wyróżnić, pomocny może okazać się generator losowych skórek lub grupa gotowych skinów, które można przerabiać. Nie zabrakło również możliwości importu skórki z dysku. 

 

Miners Need Cool Shoes jest dostępne również w formie aplikacji na platformy mobilne - skiny można tworzyć na Android i urządzeniach z iOS.  Narzędzie jest dostępne jedynie w angielskiej wersji językowej, ale tworzenie skórki nie wymaga od użytkownika znajomości więcej niż kilku słów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0