OnlineAplikacjeMultiKurs

MultiKurs Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Multikurs.pl
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
400

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba kursów
  • Pakiety
Minusy:
  • Liczba języków mogłaby być większa

MultiKurs to platforma edukacyjna zawierająca dziesiątki kursów pozwalających na naukę lub doskonalenie języków obcych. W ramach serwisu można uczyć się angielskiego, arabskiego, chińskiego, francuskiego, hiszpańskiego, japońskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego lub włoskiego. 

 

Kursy dostępne w serwisie są dostępne online i zostały zbudowane w oparciu o najbardziej znane programy komputerowe do nauki języków.  Twórcy przenieśli całe aplikacje do wersji sieciowej, tak by bez instalacji, użytkownik miał dostęp do kursu i mógł  doskonalić język z poziomu przeglądarki. Dostęp do kursów online pozwoli na stworzenie całkowicie nowego modelu biznesowego. Nie musisz kupować drogiego kursu, który kosztuje kilkaset złotych. W MultiKurs kursy się subskrybuje. Możesz wykupić dostęp do kursu na 3 miesiące, pół roku czy rok. Im dłuższa subskrypcja, tym opłata miesięczna jest tańsza. 

 

W ofercie serwisu znajdują się kursy zbudowane na podstawie multimedialnych kursów firmy Edgard m.in. Profesor Henry czy Profesor Pedro, jak również autorskie rozwiązania. Różnorodność kursów pozwala na zaspokojenie potrzeb początkujących adeptów języka, jak i bardziej zaawansowanych. Kursy są interaktywne, mają wiele materiałów dźwiękowych, ćwiczeń i testów.  Można je kupować w tematycznych pakietach, a przed zakupem można sprawdzić darmowy rozdział oraz rozwiązać bezpłatny kurs poziomujący, który określa stopień zaawansowania językowego, co pozwala łatwiej dobrać kurs odpowiedni dla naszych umiejętności. 

 

Poza kursami, w MultiKurs znajdują się również artykuły, ćwiczenia, filmy, gry, testy i ciekawostki o krajach, których języków się uczymy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0