OnlineAplikacjeNetMeter

NetMeter Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
NetMeter
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba serwerów
  • Szybkie działanie
  • Duża liczba danych
Minusy:
  • Brak wersji mobilnej
  • Niepełne spolszczenie

NetMeter jest narzędziem online pozwalającym na sprawdzenie jakości połączenia internetowego. Program pozwala zarówno na sprawdzenie prędkości pobierania i wysyłania (uploadu), ale również czas reakcji (ping) oraz stabilność działania. 

 

Serwis analizuje prędkość pobierania podczas całego testu i sprawdza stosunek między najwyższą i najmniejszą prędkością pobierania. Do testowania połączenia można wybrać wiele serwerów za pośrednictwem. NetMeter może połączyć się z serwerem w Szczecinie, Pradze, Budapeszcie, Florencji czy Chicago. Test będzie trwał 20 - 30 sekund i kończy się wykresem obrazującym prędkość pobierania, wysyłania oraz IP i ping. Użytkownik otrzymuje również sygnaturkę, którą można wysłać w formie linka lub wkleić na forum. 

 

NetMeter jest usługą dostępną w polskiej wersji językowej, całkowicie za darmo. Nie wszystkie informacje zostały spolszczone, ale przeciętny użytkownik nie powinien mieć problemów z obsługą i odczytaniem wyników. Niestety, program nie jest dostępny jako aplikacja mobilna, podobnie jak np. SpeedTest.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0