OnlineAplikacjeNetvibes

Netvibes Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strony WWW
Producent:
Netvibes
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
316

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duże możliwości konfiguracji
  • Gadżety
Minusy:
  • Niepełna polonizacja

Netvibes to zaawansowane narzędzie, które może być wykorzystywane jako wydajny czytnik RSS-ów, ale posiada również szereg dodatkowych funkcji, które wykraczają poza możliwości standardowego narzędzia tego typu. 

 

Za pośrednictwem Netvibes możemy stworzyć idealną stronę startową zawierającą odnośniki do zasubskrybowanych kanałów RSS oraz treści innego typu – posty na Facebooku, okno Twittera czy informacje dotyczące pogody, nowych filmów na YouTube czy kalendarza. Użytkownik może dodawać notatki, instalować nowe widżety oraz ma pełen wpływ na wygląd swojej strony startowej – od ilości kolumn, po ich wygląd, szerokość i wysokość. Obszary można dowolnie modyfikować i stworzyć całkowicie spersonalizowaną stronę startową zawierającą odnośniki i skróty wiadomości z najważniejszych dla nas serwisów internetowych. 

 

Netvibes jest dostępny częściowo w języku polskim, ale tłumaczenie nie jest jeszcze pełne. Mimo tego, konfiguracja własnej strony startowej nie powinno być dużym problemem. Użytkownik może założyć konto za darmo. Wersje płatne są stworzone z myślą o użytkownikach wymagających 24-godzinnego wsparcia technicznego oraz firmach i agencjach kreatywnych, które chciałby korzystać z narzędzi analitycznych, które są niedostępne dla darmowego konta Basic oraz VIP. Cena wersji Premium to 499 dolarów miesięcznie, więc z funkcji analizy danych internetowych, tagów i wyszukiwań skorzystają tylko profesjonaliści mogący pozwolić sobie na taki wydatek.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0