OnlineAplikacjeOBOOM

OBOOM Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
OBOOM
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Przejrzysty, wygodny i nowoczesny interfejs
Minusy:
  • Bardzo niska prędkość pobierania w planie darmowym

OBOOM jest szwajcarską platformą hostingową pozwalającą na udostępnianie plików w chmurze lub tworzenie kopii zapasowych swoich prywatnych plików. Dostęp do serwisu jest możliwy przez przeglądarkę internetową, ale producent zapowiada również wydanie oprogramowania na komputery i urządzenia mobilne.

 

OBOOM oferuje 50-gigabajtową przestrzeń na pliki  wariancie darmowym. Firma gwarantuje bezpieczeństwo plików dzięki szyfrowaniu i indywidualnym kontom użytkowników, jednak jeśli chcesz, możesz udostępniać pliki przechowywane na serwerze w formie linku, który możesz przekazać np. na Facebooku czy w wiadomości e-mail. OBOOM posiada narzędzia pozwalające na wspólne edytowanie dokumentów online, dzięki czemu usługa może być wykorzystywana na wspólnej pracy nad projektami, podobnie jak Google Docs.

 

Usługa wyróżnia się nowocześnie zaprojektowanym, a przy tym, przejrzystym interfejsem, który jest dostępny w polskiej wersji językowej. 

 

Program w wersji podstawowej działa za darmo, ale ma ograniczenie prędkości pobierania plików (do 50 kb/s) oraz przestrzeń dyskową 50 GB. Ruch sieciowy jest ograniczony do 2 TB miesięcznie. By zwiększyć pojemność do 500 GB i wyeliminować ograniczenia konieczne jest wykupienie konta Pro, które kosztuje 125,99 zł rocznie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0