OnlineAplikacjeOXY24

OXY24 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
OXYCOM S.A
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
434

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba profesjonalnych programów
  • Usługa w chmurze daje dostęp do aplikacji z każdego komputera i urządzenia mobilnego
Minusy:
  • Nie wszystkie programy są dostępne w opcji na godziny

OXY24 to rozbudowana platforma oferująca ponad sto programów dostępnych w chmurze. Narzędzie jest dedykowane głównie osobom z branży architektury i budownictwa: posiada narzędzia do prowadzenia obliczeń budowlanych, kosztorysów, projektowania konstrukcji, instalacji i sieci. 

 

W ofercie znajdziemy narzędzia dla architektów, geodetów oraz projektantów sieci i instalacji, w tym programy typu CAD, sprecyzowane na projektowanie konkretnych elementów np. kanalizacji, instalacji gazowych, elektrycznych czy budynków w technologii 2D i 3D. W ofercie znajdziemy również programy do zarządzania firmą, gabinetem lekarskim, biurem tłumaczeń czy farmą zajmującą się hodowlą zwierząt. W ofercie znajdują się również kursy języków obcych, narzędzia do księgowości oraz pakiety Microsoftu: Office, Visio oraz Project.

 

Wszystkie aplikacje są dostępne w chmurze, co oznacza, że nie ma konieczności ich pobierania i instalowania na komputerze. Narzędzia działają przez Internet, obliczenia są wykonywane na serwerze producenta, dzięki czemu użytkownik ma do nich dostęp z każdego komputera, nawet niewielkiego netbooka, którego moc obliczeniowa jest niewielka. OXY24 wspiera również urządzenia mobilne: smartfony oraz tablety.

 

W ofercie serwisu OXY24 znajdują się narzędzia stworzone przez kilkunastu producentów, dostępne w kilku formach płatności. Narzędzia można wykupić w abonamencie rocznym MAX bez limitu godzin użytkowania, z ograniczeniem do 50, 90 godzin miesięcznie, lub w pakietach na 7 lub 30 dni. Ciekawą funkcją jest możliwość wykorzystywania aplikacji na godziny np. płacąc 6 zł możemy korzystać z wybranej przez nas aplikacji przez 60 minut, jednak nie jest ona dostępna dla całej palety narzędzi.

 

Odnośnik Pobierz Teraz przenosi użytkownika do wersji testowej OXY24, pozwalającej na uruchomienie jednej z czterech aplikacji w chmurze: Microsoft Office Project, Kosztorys WINBUD, ArCADia Soft lub ZUZIA nowoczesne kosztorysowanie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0