OnlineAplikacjeOffice Online

Office Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
424

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Niektóre elementy pakietu są pozbawione wielu funkcji

Office Online to odpowiedź Microsoftu na świetnie przyjęte Dokumenty Google. To darmowy pakiet biurowy działający w trybie online. Jest on powiązany z SkyDrive – wirtualnym dyskiem Microsoftu, na którym można przechowywać pliki. 

 

Office Online bazuje na rozwiązaniach znanych z Microsoft Office, co pozwala na bardzo szybką przesiadkę do aplikacji. Wszystkie składniki usługi to w rzeczywistości okrojone z funkcji programu z tradycyjnego Office’a. Mamy zatem Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint i Microsoft OneNote, co pozwala na łatwe tworzenie i edytowanie dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i notatek. 

 

Podobnie jak Dokumenty Google, również Office Online daje możliwość udostępniania plików znajomym i wspólnej edycji jednego z dokumentów. Ułatwia to pracę nad projektami, w które zaangażowane jest kilka osób.

 

Office Online jest dostępny w polskiej wersji językowej, dzięki czemu użytkowanie jest proste i przyjemne. Jeśli używamy również dysku SkyDrive, wówczas otrzymujemy rozbudowane narzędzie online pozwalające na tworzenie, udostępnianie dokumentów dostępne z wielu komputerów oraz ze smartfonów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0