OnlineAplikacjeOnet Dysk

Onet Dysk Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Grupa Onet.pl S.A.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
265

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • W pełni użyteczne darmowe konto
Minusy:
  • Brak aplikacji na Windows Phone oraz Linux, MacOSX

Onet Dysk to platforma do przechowywania plików stworzona przez Onet. Do zalogowania się na ten sieciowy dysk wystarczy konto Onet wykorzystywane m.in. do komentowania artykułów czy logowania się do poczty. Na Onet Dysk znajdują się dane z OnetPoczty, co pozwala łatwo zarządzać załącznikami.

 

Poza tym, Onet Dysk może zostać wykorzystany do udostępniania plików znajomym oraz tworzenia kopii zapasowych plików. Onet Dysk ma prosty interfejs webowy, dający dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej. Użytkownik może przeglądać zdjęcia, pobierać lub usuwać wybrane przez siebie foldery czy zmieniać ich miejsce, jak również generować linki publiczne do konkretnych plików, folderów lub galerii zdjęć i filmów.

 

Usługa posiada aplikację PC Onet Dysk, pozwalającą na dostęp do plików z poziomu eksploratora Windows. Podobne rozwiązanie oferuje Dropbox, Google Drive czy Microsoft OneDrive. One Dysk posiada również aplikacje mobilne na Android i iOS. Pliki mogą być synchronizowane z chmurą, a kopie plików przechowywane w pamięci telefonu czy komputera.

 

Onet Dysk zapewnia 5 GB darmowej przestrzeni na dysku, które można zwiększyć o kolejne gigabajty pobierając aplikacje mobilne, udostępniając folder znajomemu czy utworzenie folderu publicznego. Da to dodatkową przestrzeń, do 16 GB. Jeśli użytkownik będzie potrzebował większej przestrzeni – może skorzystać z płatnych pakietów, dodających możliwość przechowywania plików powyżej 1 GB. Najtańszy pakiet można nabyć za 99 zł rocznie (50 GB). Wykupienie abonamentu premium wyłącza reklamy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0