OnlineAplikacjePanoramio

Panoramio Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Ogromna baza zdjęć
  • Łatwe dodawanie zdjęć
  • Oparta na mapach Google
Minusy:
  • Aplikacje mobilne nie są pozbawione błędów

Panoramio powstało z myślą o osobach, które kochają podróże i eksplorację świata. Dzięki tej prostej aplikacji łączącej w sobie możliwości mapy z albumem fotograficznym, możemy poznać niezwykle miejsca nie wychodząc z domu lub zaplanować ciekawy wyjazd. 

 

Trzonem aplikacji jest mapa świata, na którą użytkownicy nanoszą zdjęcia, przyporządkowując je do konkretnych współrzędnych geograficznych. By zdjęcia zostały zaakceptowane muszą charakteryzować się dobrą rozdzielczością, jakością, a podstawowym kryterium jest to, co odzwierciedlają – mogą to być zabytki, pejzaże, natura czy inne niezwykle miejsca. Dzięki wykorzystaniu stale rozwijanej technologii Map Google, przyporządkowanie zdjęć do miejsc jest proste, a dane – aktualne. Administratorzy serwisu dbają o jakość zdjęć, dzięki czemu przeglądając zasoby Panoramio natrafiamy na wiele świetnych kadrów. 

 

Każde ze zdjęć można skomentować, a także sprawdzić dane dotyczące fotografii zawarte w EXIF: rodzaj aparatu, czas naświetlania, czułość ISO i inne. Użytkownicy mogą przynależeć do grupy, co ułatwia przeglądanie zdjęć. 

 

Program jest dostępny z okna przeglądarki oraz aplikacji mobilnych dających dostęp do Panoramio również na tabletach i smartfonach. Użytkowanie serwisu jest darmowe, a do zalogowania wystarcza konto Google, gdyż od 2007 roku serwis należy do twórcy najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0