OnlineAplikacjePhotobucket

Photobucket Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Photobucket
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
385

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Wygodny edytor
  • Stabilność działania
  • Aplikacje mobilne i PC
Minusy:
  • Angielska wersja językowa

Photobucket jest serwisem hostingowym pozwalającym na udostępnianie zdjęć i plików wideo na serwerze i dzielenie się nimi ze znajomymi lub wszystkimi internautami. Serwis został założony w 2003 roku i od tego czasu zyskał ogromną popularność - przechowuje miliardy zdjęć. 

 

Użytkownik posiadający darmowe konto ma do dyspozycji 2 GB pamięci. Poza darmowym planem, dostępne są również płatne subskrypcje: Ad Free kosztuje 9,99 dolarów rocznie i usuwa reklamy, bez zmian dyskowych. Poza tym dostępne są również plany pozbawione reklam o pojemności: 20 GB, 50 GB, 100 GB, 200 GB i 500 GB w cenach od 29,99 do 399,99 dolarów rocznie.

 

Zdjęcia wysyłane na Photobucket mogą być organizowane w foldery, oznaczane tagami oraz w łatwy sposób udostępniane w Internecie: na forum, eBay czy Gaia Online. Pliki przechowywane na koncie mogą mieć charakter prywatny lub publiczny, ale w obu wypadkach nie ma możliwości przechowywania zdjęć o charakterze pornograficznym. 

 

Obok funkcji udostępniania plików na serwerach, Photobucket posiada szereg dodatkowych narzędzi. Na uwagę zasługuje rozbudowany edytor graficzny dostępny w oknie przeglądarki. Daje on dostęp do efektów, ramek, naklejek czy funkcji zmieniających jasność, kontrast czy zaostrzenie. 

 

Photobucket posiada również aplikację Photobucket Desktop, które pozwalają na automatyczną synchronizację zdjęć na serwerze. Zdjęcia można również importować z Facebooka czy automatycznie przesyłać ze smartfona wyposażonego w iOS i Google Play. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0