OnlineAplikacjePicMagick

PicMagick Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Zefei Xuan
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
638

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Intuicyjna obsługa
  • Szybkość działania
  • Open Source
  • Brak konieczności rejestracji
Minusy:
  • Niewielka liczba opcji

PicMagick to szybko działająca aplikacja online pozwalająca na podstawowe operacje na zdjęciach. Po wgraniu zdjęcia, użytkownik może dokonywać w oknie przeglądarki szeregu operacji: zwiększenia ciepłości barw, przycinania, obracania czy wygładzania. W przypadku zdjęć portretowych czy grupowych, możliwe jest usunięcie efektu czerwonych oczu, który często pojawia się na zdjęciach. 

 

PicMagick posiada paletę pięciu efektów kolorystycznych oraz pięć dodatkowych narzędzi do przycinania, wygładzania i dostosowywania kolorystki. Program posiada bardzo proste menu, w którym dostęp do wszystkich funkcji jest prosty. Mimo, że jest dostępny tylko w angielskiej wersji językowej, to obsługa nie powinna nastręczyć problemów. 

 

Po dokonanej przeróbce w PicMagick, możliwe jest szybkie zapisanie zdjęcia. Mimo, że pod względem możliwości, program nie wyróżnia się dużą liczbą opcji, to dla osób, które nie lubią instalować aplikacji wykorzystywanych od czasu do czasu, może to być ciekawa alternatywa dla tradycyjnych programów instalowanych na dysku twardym. Warto dodać, że PicMagick jest rozpowszechniany całkowicie za darmo, nie ma irytujących reklam, a co więcej – jego kod źródłowy jest otwarty i każdy programista może go modyfikować. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0