OnlineAplikacjePinterest

Pinterest Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Pinterest
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
320

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba materiałów
  • Przejrzysty interfejs
Minusy:
  • Głównie anglojęzyczne treści

Pinterest to serwis społecznościowy, w którym użytkownicy mogą dzielić się materiałami, które ich zainteresują, zachwycą lub zostaną uznane za pomocne. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, ale do rozpoczęcia użytkowania wymagane jest konto, które można założyć za pomocą Facebooka lub e-maila. 

 

Pinterest posiada funkcję zapisywania interesujących materiałów. Wystarczy kliknąć Pin it, by został zapisany na twoim koncie. W każdej chwili możesz do niego wrócić. W serwisie znajdziesz zdjęcia, tapety, poradniki, przepisy kulinarne, infografiki, inspirujące aranżacje czy artykuły. Z serwisu korzysta kilkadziesiąt milionów internautów, co gwarantuje dużą liczbę ciekawych materiałów.

 

Materiały zostały posegregowane na dziesiątki kategorii, co ułatwia wyszukiwanie. Użytkownik może wybrać 5 interesujących go tablic (np. motoryzacja, jedzenie, humor czy fotografia). Najlepsze materiały z tych kategorii będą wyświetlane na stronie głównej Pinterest.  

 

Użytkownicy Pinteresta mogą połączyć swoje konto z Facebookiem, Twitterem, Google+ czy Yahoo i Gmailem, by łatwiej dzielić się znalezionymi materiałami. 

 

Mimo, że Pinterest ma polski interfejs użytkownika, to większość treści jest w języku angielskim. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0