OnlineAplikacjePlayer.pl

Player.pl Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
TVN S.A
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
354

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Za darmo
  • Wygodny interfejs
  • Bogata oferta programów
Minusy:
  • Odcinki programów i seriali szybko znikają z katalogu

Player.pl to serwis VOD znany wcześniej jako TVNPlayer.  W  ofercie ma nie tylko reality shows, seriale i programy informacyjne ze stacji TVN. Oferta jest szeroka i stale powiększana. 

 

W Katalogu znajdziemy programy informacyjne, talk-show, rozrywkowe, dokumentalne, podróżnicze, reportaże i serie programów poradnikowych z takich kanałów jak TVN, TVN24, TVN Turbo, TVN Style, Religia.tv, TVN 24 BiS. Poza tym, Player.pl posiada również materiały z AXN, TVN 7, FilmBOX Live, Mango24. Poza programami telewizyjnymi, w katalogu znajdziemy również pełnometrażowe filmy fabularne i seriale, jak również bogatą bibliotekę kreskówek dla dzieci. 

 

Warto pamiętać, że nie wszystkie materiały są dostępne stale w Player.pl. Wiele programów telewizyjnych pojawia się w serwisie tylko na kilka dni - najczęściej jest to 7 dni aż do telewizyjnej premiery kolejnego odcinka. W okresie zmiany ramówki, gdy nie powstają nowe odcinki, materiał czasem powraca w formie całych, archiwalnych sezonów, ale nie jest to regułą. 

 

Serwis nie wymaga rejestracji do oglądania materiałów, choć zakładając konto otrzymujemy dodatkowe funkcjonalności np. możliwość kontynuowania oglądania od miejsca, w którym ostatnio przerwaliśmy oraz funkcję przypominania o nowych odcinkach ulubionego serialu czy programu telewizyjnego.

 

Player.pl korzysta z technologii Silverlight, która pozwala na automatyczne dostosowywanie jakości wyświetlanego obrazu do prędkości internetu. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, ale użytkownik musi przygotować się na porcje reklam przed materiałem i w czasie jego odtwarzania. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0