OnlineAplikacjePocket

Pocket Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strony WWW
Producent:
Read It Later, Inc
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wiele platform
  • Sprawne działanie
Minusy:
  • Brak wersji na Windows Phone

Pocket to idealne narzędzie dla internatuów, którzy wiele surfują w sieci i wyszukują ciekawych informacji, artykułów, filmów czy zdjęć. Często zapominamy o tego typu linkach. Tu z pomocą przychodzi Pocket - narzędzie do zapisywania wszystkiego, co znajdziemy w internecie. 

 

Użytkownik może zapisać do Pocket wszystko to, o czym nie chciałby zapomnieć.  Dzięki wsparciu dla wielu platform (iOS, Android, przeglądarka, Kobo), Pocket jest narzędziem, z którym możesz się nie rozstawać. Aplikacja działa zarówno online, jak i offline. 

 

Pocket jest zintegrowany z ponad 500 aplikacjami, w tym narzędziami mobilnymi oraz przeglądarkami Google Chrome, Safari, Firefox, oraz Opera. Użytkownik może nawet przesłać łącze za pomocą e-mail - wystarczy wysłać treść do add@getpocket.com. 

 

Obok darmowej subskrypcji, Pocket posiada również plan premium. Pocket Premium posiada rozszerzoną bibliotekę zapisów oraz wyszukiwarkę, która pozwala na przeglądanie wielomiesięcznych archiwów. Pomocą w aplikacji są również tagi. 

 

Pocket to jeden z najbardziej znanych narzędzi do zapisywania informacji - ma aż 12 milinów użytkowników. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0