OnlineAplikacjePoczta o2

Poczta o2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
o2 Sp. z o.o.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Nowoczesny interfejs
  • Aliasy
  • Duża funkcjonalność
Minusy:
  • Załącznik tylko 100 MB

Poczta o2 jest serwisem pocztowym stworzonym w nowoczesnym stylu. 

 

Poczta o2 oferuje 20 GB miejsca na wiadomości, załączniki i pliki multimedialnie. Maksymalny rozmiar załącznika to 100 MB. Ciekawą funkcją jest galeria załączników, która pozwala na szybkie przeglądanie i zarządzanie załączników bez konieczności wchodzenia na konkretne e-maile. Pliki wyświetlają się w formie galerii i możne je odfiltrowywać (np. wyświetlić tylko obrazki albo dokumenty).

 

Poczta o2 jest przystosowana do uruchomienia na przeglądarkach mobilnych:  jest dostępna w wersji mobilnej. Możliwe jest skonfigurowanie aliasów konta w różnych domenach, co daje dostęp do większej ilości adresów e-mail w ramach jednego konta.

 

Wiadomości e-mail, które są wysyłane na pocztę są automatycznie kategoryzowane. W zakładce Główna znajdują się różnego rodzaju wiadomości e-mail np. biuletyny serwisowe, wiadomości od znajomych. W zakładce Społeczności znajdziesz komunikaty od Facebooka czy innych portali społecznościowych.  W podobny sposób działają zakładki Zakupy grupowe i Oferty.

 

Poczta o2 może zostać połączona z Facebookiem, co daje możliwość podglądania swojego profilu, ściany aktualności, komentowana, lajkowania itd. w zakładce z pocztą. Serwis można personalizować za sprawą dodatków zmieniających wygląd oraz funkcjonalność.

 

Poczta o2 posiada filtry antyspamowe i antywirusowe oraz nie dokleja reklam do wiadomości e-mail wysyłanych za jego pośrednictwem, dzięki czemu usługa wydaje się ciekawa zarówno pod względem funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0