OnlineAplikacjePoczta WP.pl

Poczta WP.pl Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
WP
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
430

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Brak limitu pojemności
Minusy:
  • Zdarzają się problemy ze stabilnością serwisu

Poczta WP.pl to usługa pocztowa jednego z największych portali internetowych oferująca nielimitowaną pojemność nawet w darmowym pakiecie. Jedynym ograniczeniem jest załącznik o pojemności do 100 MB. W darmowej wersji poczta jest wyposażona w filtr antyspamowy, jednak użytkownicy otrzymują wiadomości reklamowe rozprowadzane przez WP.pl. 

 

Widomości e-mail mogą być kategoryzowane przez funkcję Segregator, oddzielającą prywatną korespondencję od wiadomości z serwisów społecznościowych czy zakupów grupowych. Maile mogą być segregowane automatycznie lub według reguł skonfigurowanych przez użytkownika. Segregator nie jest obowiązkową funkcją, więc można całkowicie z niego zrezygnować. Narzędzie jest tożsame z rozwiązaniem znanym z Poczta o2.

 

W Poczta WP.pl użytkownik może tworzyć foldery, do których może przenieść ważne e-maile, notatki czy połączyć konto z Facebookiem, co pozwala na śledzenie aktualności profilowych w oknie z pocztą. Poczta WP.pl może być łatwo połączona z programami pocztowymi w komputerach PC i urządzeniach mobilnych.  Serwis został wyposażony w funkcję wyszukiwania zdjęć z listów, co ułatwia poszukiwanie konkretnej fotografii.

 

Poczta WP.pl jest dostępna w pakiecie Pro, który usuwa reklamy i dezaktywuje mailing WP, który otrzymują użytkownicy darmowej poczty. Poza tym, powiadomienia o wiadomościach e-mail wysyłane przez SMS są darmowe. Zwiększone jest bezpieczeństwo użytkowania poczty dzięki szyfrowaniu SSL. Poczta może zostać przekierowana na inną pocztę. Pakiet Pro można kupić za 33 zł rocznie lub na krótszy czas.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0