OnlineAplikacjePokazywarka

Pokazywarka Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
INTERIA.PL
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
364

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Intuicyjne wprowadzanie treści
  • Brak konieczności rejestracji
Minusy:
  • Serwis mógłby wyglądać nowocześniej
  • Mała liczba opcji formatowania tekstu

Pokazywarka pozwala na szybką prezentację treści: tekstu, zdjęć czy filmów innym internautom. 

 

Serwis wyróżnia się prostym interfejsem, stworzonym w tradycyjnym stylu. Użytkownik może łatwo stworzyć artykuł składających się ze sformatowanego tekstu i zdjęć: możliwe jest dzielenie tekstu na akapity, pogrubianie, stosowanie kursywy, podkreśleń czy odnośników do innych stron internetowych. Tworzenie treści odbywa się w oknie przeglądarki. Interfejs jest bardzo prosty, choć można uznać, że nienowoczesny.

 

Użytkownik serwisu może w szybki sposób stworzyć artykuł zawierający jakieś informacje i przesłać go znajomym lub przekazać wszystkim internautom – wszystko zależy od ustaleń prywatności. Tworzenie artykułów jest możliwe bez rejestracji, jednak posiadając konto w serwisie, daje sposobność łączenia systemu komentarzy pod artykułem. Rejestracja daje również opcje społecznościowe – możliwość obserwowania użytkowników i ich twórczości. Poza tym, rejestrując się w serwisie Pokazywarka, znikają reklamy.

 

Każdy artykuł ma krótki link składający się z kilku znaków, co ułatwia dzielenie się np. przez SMS-a.  Do korzystania z serwisu nie jest wymagana rejestracja, ale konto pozwala na łatwiejsze zarządzanie artykułami. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0