OnlineAplikacjePromoCeny

PromoCeny Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Retail Info Polska
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
435

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba funkcji związanych z promocjami
Minusy:
  • Brak aplikacji mobilnych

PromoCeny jest serwisem internetowym stworzonym z myślą o osobach szukających ciekawych ofert w różnego rodzaju sklepach: od spożywczych, przez duże markety, sklepy budowlane czy salony sprzedaży elektroniki i sprzętu AGD.

 

W PromoCeny można wyszukiwać konkretnych produktów, które pojawiają się w ofertach sklepów np. tabletów czy piwa, a także tworzyć listy zakupów,  które można wydrukować lub wysłać na smartfon. Tworząc listę zakupów można określić miejsce swojego pobytu, by system doradził nam gdzie dany produkt można kupić. Użytkownik może sprawdzić wybrany sklep na mapie lub wykazie sklepów z adresami.

 

W serwisie znajdziemy gazetki pokatalogowane nazwami sieci handlowych oraz kategoriami tematycznymi np. Dom, mieszkanie, ogród; kosmetyki; spożywcze; odzież czy elektronika i AGD. PromoCeny posiada ciekawą funkcję Strażnika Ofert, który pozwala ustawić przypomnienie dotyczące konkretnego produktu. Wystarczy podać jego nazwę ustawić przedział cenowy i czekać na powiadomienia, które pojawią się w chwili, gdy w jakimś sklepie pojawi się produkt w wybranej przez nas cenie.

 

Funkcjonalność PromoCeny jest dopełniana przez artykuły dotyczące rozsądnych zakupów, inspiracje prezentowe oraz system kuponów pozwalający obniżyć cenę niektórych produktów. Użytkownicy mogą wymieniać się informacjami i spostrzeżeniami na dedykowanym forum dyskusyjnym. Korzystanie z niektórych usługi serwisu wymaga rejestracji konta, ale PromoCeny jest serwisem darmowym. Kolejną zaletą jest prosty interfejs, intuicyjna obsługa, sprawne działanie i na bieżąco aktualizowane gazetki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0