OnlineAplikacjePromocyjni.pl

Promocyjni.pl Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Grupa Interia.pl
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
396

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Newsletter
  • Atrakcyjny wygląd
Minusy:
  • Brak aplikacji mobilnych

Promocyjni.pl stworzono z myślą o osobach robiących zakupy w sieciowych sklepach spożywczych, hipermarketach czy marketach z elektroniką. W jednym miejscu masz okazję sprawdzić wszystkie gazetki promocyjne wszystkich liczących się sieci handlowych. Co więcej, Promocyjni.pl zawierają również katalogi np. biur podróży.

 

 

W Promocyjni.pl można sprawdzić zarówno aktualne gazetki, jak i zerknąć do archiwum by sprawdzić czy wcześniej nie było lepszych ofert na dany towar czy usługę. Poza gazetkami zawierającymi promowane produkty, w serwisie publikowane są darmowe czasopisma oferowane przez sieci handlowe czy katalogi sklepów odzieżowych. Bogatą ofertę materiałów można sortować i odfiltrowywać po nazwie czy tematyce.

 

 

Promocyjni.pl to nie tylko serwis zawierający gazety, ale również usługa dająca dostęp do kuponów i kodów rabatowych. W serwis możliwe jest również łatwe lokalizowanie sklepów wybranej przez nas sieci, a strona może sama odfiltrowywać gazetki ze sklepów, które znajdują się w obrębie naszego miejsca zamieszkania. Nowe katalogi i oferty mogą być wysyłane na maila w formie newslettera, którego zaletą jest fakt, że możemy samodzielnie wybrać sklepy, których materiały chcemy dostawać. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0