OnlineAplikacjePulse

Pulse Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strony WWW
Producent:
Pulse
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
341

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Przejrzysty interfejs
  • Możliwość modyfikacji układu treści
Minusy:
  • Wersja online nie jest tak rozbudowana jak aplikacje na smartfony
  • Brak polonizacji

Masz zbyt dużo stron w zakładkach, które często odwiedzasz by sprawdzić czy nie ma na nich czegoś nowego? Postaw na czytnik RSS, który jest wygodnym agregatorem treści internetowych. Jedną z takich propozycji jest Pulse – aplikacja powiązana z serwisem społecznościowym LinkedIn.

 

Pulse pozwala na tworzenie list, czyli kategorii newsów, dzięki czemu możemy posortować kanały według tematów lub stopnia ważności. Prezentacja treści jest bardzo atrakcyjna. W 2013 roku Pulse zostało wykupione przez portal społecznościowy LinkedIn, więc funkcje komentowania treści zostały sprzęgnięte z mechanizmem tego serwisu. 

 

Aplikacja jest dostępna online – w przeglądarce, oraz jako program na smartfony i tablety, co daje możliwość stałego kontrolowania nowości, które pojawiają się na kanałach, które subskrybujemy. Warto dodać, że główną platformą Pulse są iOS oraz Android – aplikacje przygotowane z myślą o smartfonach i tabletach są bardzo rozbudowane, a usługa online, dostępna w przeglądarce ma podstawowe funkcje, jednak podane w przejrzysty i atrakcyjny wizualnie sposób. Niestety, Pulse nie jest dostępny po polsku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0