OnlineAplikacjeRapidGator

RapidGator Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
RapidGator
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
359

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duża przestrzeń na pliki
Minusy:
  • Brak polskiej wersji interfejsu
  • Spore ograniczenia pobierania

RapidGator to serwis hostingowy pozwalający na szybkie przesyłanie plików o dużej objętości – nawet do 5 GB. Dużym plusem serwisu jest ogromna pojemność dysku - aż 4 TB. Darmowe konto umożliwia na spokojne wysyłanie ogromnych ilości plików, więc może służyć jako miejsce, z którego możemy rozdawać link dla znajomych z materiałami, którymi chcielibyśmy się podzielić. W tym przypadku ważne okazują się limity pobierania – korzystając z darmowego konta podczas pobierania, doświadczamy licznych ograniczeń, z których najważniejsze to: niska prędkość pobierania oraz możliwość ściągnięcia 1 pliku przez 120 minut. 

 

RapidGator oferuje kilka typów kont premium, różniących się od siebie dostępną wielkością dysku oraz transferem. Warto pamiętać, że bez względu na to czy posiadamy plik na koncie darmowym czy premium, jeśli nie zostanie on pobrany w ciągu 60 dni, zostanie usunięty z serwerów. Ogranicza to użyteczność RpaidGatora jako dysku wirtualnego.

 

RapidGator posiada dość intuicyjny panel zarządzania plikami, choć dla niektórych problemem może okazać się brak polskiej wersji interfejsu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0