OnlineAplikacjeRapidShare

RapidShare Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
RapidShare
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
268

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duża powierzchnia
Minusy:
  • Brak aplikacji na Android i Windows Phone
  • Dość drogi

RapidShare był niegdyś najbardziej popularnym serwisem oferującym darmowy hosting plików, jednak przez lata wyewoluował w usługę chmurową, dającą dostęp do prywatnego miejsca dyskowego. Serwis jest nastawiony na wysokie bezpieczeństwo plików i zapewnienie maksymalnej przepustowości łącza. 

 

RapidShare nie posiada opcji darmowej. Można zdecydować się na dwa pakiety: Standard Plus lub Premium. Pierwszy z nich kosztuje 49,99 euro miesięcznie i daje dostęp do 300 GB powierzchni, na które można przesyłać pliki o rozmiarze do 2 GB. Usługa Premium daje dostęp o 700 GB powierzchni i nie posiada ograniczenia co do wielkości pliku, co oznacza, że można przechowywać np. filmy z kamery HD bez kompresji. 

 

Dostęp do plików RapidShare jest chroniony systemem autoryzacji konta. Serwis posiada zaimplementowaną technologię HTTPS i SSL. Dostęp do danych możemy uzyskać za pomocą interfejsu webowego lub wykorzystując aplikacje komputerowe na Windows oraz Mac (RapidShare Desktop). Przygotowano również aplikacje dla urządzeń z systemem iOS (RapidShare Mobile) oraz RapidShare Manager, będący narzędziem o  łatwego zarządzania dużą ilością plików. Ten program jest dostępny również na Linuksie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0