OnlineAplikacjeRapidu

Rapidu Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Rapidu
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
396

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra prędkość pobierana w przpadku konta darmowego
Minusy:
  • Ograniczene do 1 pliku na godzinę

Rapidu to polskojęzyczny serwis do udostępniania plików, dzięki któremu użytkownicy mogą dzielić się danymi, które są zbyt duże by zmieścić je do załącznika poczty e-mail. 

 

Rapidu pozwala na udostępnienie plików szerokiemu gronu internautów lub konkretnym osobom, którym przekażemy unikalny odnośnik do pliku. Użytkownicy premium mają dostęp do wyszukiwarki plików.

 

Serwis działa na zasadzie Free to Play. Oznacza to, że darmowy użytkownik może pobierać pliki z ograniczeniem prędkości i musi czekać na rozpoczęcie pobierania. W przypadku konta darmowego ma ograniczenie prędkości do 200 kb/s (jako gość - 150 kb/s), a czas oczekiwania to 60 s. Konto Premium nie posiada tego ograniczenia. W ciągu godziny, darmowy użytkownik może pobrać jeden plik. W przypadku udostępniania plików na darmowym koncie należy liczyć się z tym, że 30 dni od odstatniego pobrania plik zostanie usunięty z serwerów.

 

Rapidu nie można traktować jako serwis hostingowy do przechowywania dokumentów czy prywatnych plików, a jako platformę do wymiany plików z innymi interanutami. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0