OnlineAplikacjeReedit

Reedit Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Reedit
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
363

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duża liczba użytkowników
  • Wiele ciekawych znalezisk
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs

Reedit jest portalem społecznościowym zrzeszający użytkowników internetu, którzy chcą dzielić się swoimi znaleziskami i wiedzą. Każdy zarejestrowany użytkownik może wprowadzić reedita, czyli podstronę do systemu, która dotyczy jakiegoś tematu lub odsyła do ciekawego artykułu lub materiału wideo. Tematyka jest dowolna, a od innych osób zależy czy zostanie on opublikowany na stronie głównej. Wszystko zależy od liczby głosów, które oddadzą na reedita inni użytkownicy. 

 

Reedit składa się z głównej strony, w której pojawiają się najbardziej popularne tematy oraz mniejszych subredditów, w których podejmowane są bardziej specjalistyczne zagadnienia. Subreddity zrzeszają osoby o wspólnych zainteresowaniach np. fotografia, chemia, gry wideo czy fanów Batmana. Specjalizacja subredditów jest jednym z największych plusów całego serwisu. Ich duża ilość jest możliwa dzięki temu, że każdy użytkownik może sam stworzyć własny subreddit - otwarty, jak i prywatny, dla znajomych. 

 

Mimo, że Reedit jest dostępny w polskiej wersji językowej, to komunikacja między użytkownikami przebiega po angielsku. Subreddity mogą być tworzone z lokalnych językach. 

 

Dostęp do serwisu jest darmowy, a twórcy zarabiają na reklamach, które nie są uciążliwe – zarówno w przypadku wpisów sponsorowanych, jak i reklam graficznych.  Reedit posiada plan premium. Reedit Gold zawiera dodatkowe funkcje: podświetlenie nowych komentarzy, które pojawiły się od ostatniej wizyty i archiwum odwiedzonych linków w serwisie na różnych komputerach. Jeśli dany link zostanie uruchomiony na tablecie, to na PC będzie również zapisany w pamięci przeglądarki jako odwiedzony. Abonament kosztuje 29,99 dolarów rocznie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0