OnlineAplikacjeRejestrator Głosu Online

Rejestrator Głosu Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
123Apps
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
404

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Sprawne działanie
Minusy:
  • Niewielkie opcje edycyjne

Rejestrator Głosu Online to niewielka aplikacja online pozwalająca na zarejestrowanie dźwięku z mikrofonu, jego edycję i następnie - zapis na dysku twardy. 

 

Rejestrator Głosu Online działa przy wykorzystaniu technologii Flash. By móc rozpocząć nagrywanie konieczne jest zezwolenie wtyczce na korzystanie z mikrofonu. Rozpoczęcie nagrywania rozpoczyna się po przyciśnięciu czerwonego przycisku. Mikrofon od tego momentu rozpoczyna zbieranie dźwięku. Po zakończeniu nagrywania możliwa jest szybka edycja – przycięcie ścieżki i zapisanie na dysku gotowego pliku. W odróżnieniu od tradycyjnego Rejestratora Dźwięku z Windows, aplikacja online daje możliwość edycji pliku dźwiękowego. Nie są to rozbudowane narzędzia, ale jeśli nie chcemy wykorzystywać aplikacji w sposób profesjonalny, to narzędzie trafi w nasze gusta.

 

Rejestrator Głosu Online jest aplikacją całkowicie darmową, nieposiadającą opcji premium. Dzięki prostemu interfejsowi w polskiej wersji i sprawnemu działaniu, aplikacja może być dobrą alternatywą dla standardowego, systemowego narzędzia do nagrywania dźwięku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0