OnlineAplikacjeSendspace

Sendspace Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Sendspace
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
369

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Przejrzysty interfejs
  • Wygodne wgrywanie plików
  • Spory limit wielkości
Minusy:
  • 31 dniowy czas przechowywania pliku w przypadku darmowego konta

Sendspace to popularny serwis hostingowy dający dostęp do wirtualnego serwera, na który można wysyłać różnego rodzaju pliki - zdjęcia, archiwa czy aplikacje. 

 

Sendspace nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania - proces wysyłania pliku ma miejsce w oknie przeglądarki, na stronie głównej. Maksymalnie możesz wysłać plik o wielkości 750 MB w przypadku darmowego konta. Na jedno konto przewidziano 10 GB przestrzeni dyskowej oraz możliwość wysyłania jednocześnie 5 plików. Konto premium nie posiada ograniczenia technologii multiupload, a na dane mamy 100 GB. Jeden plik może mieć maksymalnie 2048 MB. Darmowe konto posiada ograniczenia przechowywania plików - są one usuwane po 31 dniach. W przypadku konta Premium nie ma takiego ograniczenia, o ile nie łamią one praw autorskich. 

 

Sendspace w wersji płatnej posiada możliwość wysyłania danych bezpośrednio na konto przez klienta FTP, a konto jest zabezpieczone certyfikatem SSL. 

 

Warte odnotowania są ograniczenia dotyczące pobierania plików. Użytkownik nieopłacający abonamentu może pobrać tylko jeden plik, bez wsparcia dla akceleratorów pobierania, możliwości wznawiania pobierania i z ograniczoną prędkością. Konto premium posiada pełne wsparcie dla tych funkcji, a pliki mogą ściągać się z maksymalną prędkością naszego łącza internetowego.

 

Sendspace działa na rynku od 2007 roku, zapewniając stały dostęp do plików. Konto płatne można kupić na 30 dni lub w dłuższych abonamentach. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0