OnlineAplikacjeSoundCloud

SoundCloud Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
SoundCloud
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
399

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Świetny design strony
Minusy:
  • Brak polonizacji

SoundCloud to platforma pozwalająca na promowanie swojej twórczości muzycznej – użytkownik może stworzyć konto i dodawać swoje utwory. Dzięki milionom internautów odwiedzających serwis, muzyka może dotrzeć do szerokiej grupy i tym samym wypromować artystę.

 

Utwory przesłane na SoundCloud można umieścić na swojej stronie internetowej, Facebooku czy blogu – możliwość umieszczenia medium w dowolnym miejscu w internecie jest bardzo ważnym elementem serwisu. Dzięki temu może on służyć  jako darmowy serwer hostingujący twórczość początkującego artysty. 

 

Dużą zaletą serwisu jest atrakcyjny design. Szata graficzna została zaprojektowana w taki sposób, że utwory są w wyraźnie wyeksponowane, podobnie jak komentarze, które mogą zostawiać słuchacze. Mimo, że serwis jest dostępny w angielskiej wersji językowej, to obsługa nie powinna być problemem nawet dla osób niewładającym tym językiem. 

 

Muzykę można wyszukiwać za pomocą kategorii lub korzystać z wyszukiwarki i systemu polecającego najpopularniejsze ostatnio utwory. W serwisie pojawiają się nie tylko oryginalne utwory, ale również remiksy znanych muzyków oraz pliki audio niebędące muzyką np. rozmowy telefoniczne. 

 

SoundCloud w podstawowej wersji jest dostępny za darmo, jednak chcąc uzyskać dostęp do aplikacji mobilnych, konieczne jest wykupienie płatnej subskrypcji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0