OnlineAplikacjeSpeedTest

SpeedTest Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Ookla
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Wiarygodne wyniki
Minusy:
  • Polonizacja nie jest pełna

SpeedTest to najbardziej znana aplikacja online pozwalająca na testowanie łącza internetowego.

 

Program testuje połączenie internetowe w trzech kategoriach: ping, prędkość pobierania i wysyłania. Wynik jest podawany w formie czytelnego wykresu oraz danych liczbowych. Jeśli uważasz, że wynik nie jest wiarygodny możesz dokonać ponownego testu lub zmienić serwer. Uzyskane wyniki prędkości internetu można udostępnić na Facebooku, Twiterze lub wstawić do miniaturki na forum internetowym. Rezultat może zostać poddany również w formie obrazka. 

 

Dużą zaletą programu jest doskonałe zaplecze technicznie – SpeedTest pozwala na testowanie prędkości twojego dostawcy internetu za pośrednictwem ponad 2500 serwerów. Program wykrywa serwer, który znajduje się najbliżej i dokonuje testu, dzięki czemu wyniki są wiarygodne. 

 

SpeedTest jest aplikacją online dostępną za darmo, w polskiej wersji językowej. Użytkownicy mobilni (iPhone, Android i Windows Phone) mogą dokonać testów za pośrednictwem aplikacji SpeedTest ze swoich komórek. 

 

Program jest doskonałą propozycją do diagnozowania problemów z siecią. Jeśli SpeedTest wykazuje zbyt wysoki ping – wiesz, że problem z płynnością gry sieciowej wynika z internetu, a nie ze zbyt słabym komputerem.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0