OnlineAplikacjeStacker

Stacker Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
GDiz LLC
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
364

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ciekawy pomysł
  • Ułatwia promowanie w sieci
Minusy:
  • Brak aplikacji Windows Phone i iOS

Stacker to usługa internetowa stworzona z myślą o osobach posiadających kilka kont społecznościowych. Dzięki Stackerowi nie muszą kopiować jednej informacji we wszystkich mediach. Aplikacja sama za nich to zrobi!

 

Stacker pozwala skonfigurować dostęp do Twittera, Google +, Facebooka oraz Linkedin. Po wprowadzeniu danych dostępowych możesz wprowadzić jedną informację, która pojawi się na wybranych przez Ciebie serwisach. W przypadku darmowej wersji, Stacker posiada ograniczenie do 3 kont. Płatne subskrypcje, stworzone głównie z myślą o agencjach PR, pozwalają na podpięcie nawet 100 kont różnego typu i dzielenie się z innymi członkami zespołu. 

 

Stacker poza samą funkcją publikowania na Google+, Facebook, Twitterze i Linkedin, posiada również narzędzia do analizy polubień, odpowiedzi, retweetów itd. oraz daje możliwość zaplanowania publikacji wpisu o określonej godzinie. Aplikacja może być obsługiwana z poziomu strony internetowej, ale dostępna jest również wersja na Androida i rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0