OnlineAplikacjeStorino

Storino Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Skystorage
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
318

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Przejrzysty interfejs
  • Wygoda działania
Minusy:
  • Drogi abonament oferujący duzą przestrzeń

Storino to usługa służąca do przechowywania plików na serwerach, w chmurze. Użytkownik otrzymuje prywatną przestrzeń, która jest zabezpieczona hasłem i protokołami bezpieczeństwa.

 

Storino daje dowolność w wykorzystaniu miejsca  - możesz wykorzystać ją na przechowywanie kopii zapasowych ważnych plików lub jako platformę dla łatwego dzielenia się danymi z innymi użytkownikami. Storino daje możliwość wspóldzielenia folderów między kilkoma użytkownikami np. w celu wspólnej pracy nad projektem. Poza tym, możemy przesłać odnośnik do jakiegoś pliku swojemu znajomemu. 

 

Storino daje dostęp do plików z poziomu przeglądarki, aplikacji komputerowej oraz przy użyciu platform mobilnych: Android i iPhone. W przypadku wykorzystywania Storino na kilku platformach np. na PC i laptopie, pliki mogą być automatycznie synchronizowane. W chwili gdy dodamy, albo zmodyfikujemy jakiś plik na jednym komputerze, po włączeniu drugiego, zostanie pobrana nowsza wersja. Gwarantuje to pełną wygodę w pracy. 

 

Storino posiada darmowy pakiet, oferujący przestrzeń 4 GB na dane oraz konta płatne: od 8 GB do 64 GB, które kosztują od 89 do 599 zł rocznie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0