OnlineAplikacjeStrefa VOD

Strefa VOD Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Strefa VOD Sp. z o.o.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
343

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Spora oferta filmowa
  • Strefa 0 zł
Minusy:
  • Mało atrakcyjny interfejs

Strefa VOD to komercyjny serwis oferujący filmy na żądanie. W bibliotece znajdują się zarówno amerykańskie kinowe hity, jak i polskie filmy fabularne. W ofercie znajdziemy setki filmów, a oferta jest stale poszerzana o nowe pozycje. 

 

Łatwa nawigacja jest możliwa dzięki Katalogowi FIlmów, umożliwiającemu przeszukiwanie biblioteki pod kątem gatunku, kraju pochodzenia, aktorów, roku premiery czy ceny. W odróżnieniu od wielu usług VOD, Strefa VOD nie przydziela do filmów kosztów wypożyczenia w złotówkach. Walutą są punkty. Obejrzenie filmu może kosztować 100, 140 lub 160 punktów. Punkty można kupić taniej w większych pakietach (550 pkt za 24,9 zł) lub w liczbie wystarczającej na wyświetlenie jednego filmu. Pakiet 100 punktów kosztuje 6,5 zł. Za większe trzeba zapłacić odpowiednio więcej: 140 pkt kosztuje 7,9 zł, a 160 punktów, zarezerwowane dla najnowszych i najbardziej znanych filmów, to wydatek 9,9 zł. Oznacza to, że za niespełna 10 złotych możemy obejrzeć filmy, który pół roku wcześniej święcił tryumfy w kinie. Punkty są ważne 90 dni, a po wykupieniu dostęp do filmu mamy do niego dostęp przez 48 godzin. 

 

Dostęp do filmów przy użyciu punktów to nie jedyna forma. Możliwe jest wykupienie abonamentu, który daje dostęp do bogatej oferty filmowej. Nie są to wszystkie produkcje dostępne w Strefie VOD, ale oferta jest bogata. Koszt abonamentu to 19,9 zł za 30 dni użytkowania lub 49,90 zł za 90 dni. 

 

Filmy, za które płacimy nie posiadają reklam, ale w serwisie jest kategoria Strefa 0 zł, w której znajdują się filmy z reklamami, dostępne za darmo. Pozwala to sprawdzić działanie serwisu.

 

Strefa VOD jest dostępna nie tylko w przeglądarce internetowej.  Filmy możemy oglądać na tabletach i smartfonach z Windows Phone, Android, iOS oraz telewizorach Samsung i Manta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0