OnlineAplikacjeSunrise Calendar

Sunrise Calendar Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
Sunrise Calendar
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
419

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Obsługa wielu platform
Minusy:
  • Brak wersji na Windows Phone

Sunrise Calendar to online'owy kalendarz, do którego masz dostęp ze smartfona i każdego urządzenia z dostępem do internetu. Wystarczy zalogować się na konto, by otrzymać wszystkie notatki, jakie wprowadziliśmy na jednym z urządzeń.

 

Sunrise Calendar w swojej budowie jest podobne do Kalendarza Google - posiada przejrzysty rozkład dni z możliwością planowania wydarzeń w czasie rzeczywistym. Sunrise Calendar posiada wsparcie dla wielu aplikacji internetowych: pozwala na pozyskiwanie danych z Facebooka, Twitter, Foursquare czy Linkedin. Jeśli wcześniej byliśmy użytkownikami iCloud Calendar lub Kalendarza Google, to wcześniejsze wpisy możemy zaimportować. 

 

Na uwagę zasługują duże możliwości opisu wydarzeń: poza ustaleniem dokładnej daty, możemy dodać opis, lokalizację na mapie, ustawić przypomnienia czy sprawdzić pogodę w miejscu spotkania. 

 

Sunrise Calendar można uruchomić na komputerze, w przeglądarce internetowe, telefonach Android, iOS, Amazon Kindle oraz Amazon Fire. Serwis posiada również własne rozszerzenie do przeglądarki Chrome oraz aplikację na Maca. Serwis jest cały czas rozwijany na wielu platformach.  Serwis jest dostępny za darmo. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0