OnlineAplikacjeSympatia

Sympatia Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Grupa Onet.pl S.A.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
382

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Baza użytkowników
  • Rozbudowana wyszukiwarka
Minusy:
  • Spore ograniczenia darmowego konta
  • Nieco archaiczny interfejs

Sympatia to istniejący od 2002 roku portal randkowy należący do Grupy Onet, konkurujący m.in. z Fotką. 

 

Serwis umożliwia założenie darmowego konta, które pozwala na stworzenie profilu widocznego dla innych użytkowników i korzystania z funkcji wyszukiwania sympatii. Możemy zdefiniować dokładnie wszystkie informacje o idealnej kandydatce lub kandydacie: od miejsca zamieszkania, przez cechy osobowości, znak zodiaków, wygląd, zainteresowania, aż po wyznawane wartości. Liczba użytkowników serwisu jest szacowana na 5 milionów

 

Sympatia dba o prywatność użytkowników i by przeglądać profile innych konieczne jest posiadanie konta z uzupełnionymi podstawowymi informacjami o sobie. Z użytkownikami możemy czatować, wysyłać wiadomości prywatne, puszczać wirtualne oczko lub filtrować. Serwis posiada bazę imprez idealnych dla singli, prowadzi konkursy oraz rubryki z poradami ekspertów: psychologa, socjologów i gwiazd takich jak Magda Gessler, która pisze jak zdobyć sympatię drugiej osoby pysznymi potrawami.

 

Darmowe konto na Sympatii posiada podstawowe funkcjonalności w zakresie edycji profilu, odbierania wiadomości i przeglądania profilów. Liczba wysłanych wiadomości jest ograniczona. Wykupując pakiet premium, funkcjonalność jest rozszerzana o możliwość rozmów online (czat), rozdawania prezentów, sprawdzania kto odwiedził twój profil. Twórcy serwisu podają, że szanse na randkę wzrastają o 75%. O skuteczności Sympatii zdają się dowodzić historie w zakładce Poznali się w Sympatii, prezentujące historie osób, które znalazły miłość swojego życia w serwisie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0