OnlineAplikacjeTinychat

Tinychat Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Tinychat Co.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
385

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowy w podstawowej wersji
  • Spora społeczność
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Tinychat to serwis społecznościowy pozwalający na uczestniczenie i zakładanie czatów. Użytkownik może stworzyć swój pokój w ciągu kilku sekund - wystarczy jedno kliknięcie, by założyć prywatny lub otwarty pokój. Serwis posiada funkcje społecznościowe - w łatwy sposób można zaprosić osoby z Facebooka czy przez e-mail. Do rozsyłania zaproszeń do czatu można wykorzystać również wygenerowany link. Wygląd swojego kanału można personalizować - ustawiać logo, tło, kolory czcionek oraz okien.

 

Poza czatem tekstowym, w Tinychat można uruchomić również nadawanie (broadcasting) z dźwiękiem i obrazem.  Serwis może zostać wykorzystany zarówno do kontaktów ze znajomymi, jak i do poznawania nowych osób. Użytkownikom będącym na czacie można wysyłać prywatne wiadomości. W tym celu przydatna może okazać się funkcje "People near you", pokazująca osoby znajdująca się w pobliżu. Tworząc publiczny kanał można określić jego tematykę, co ułatwia wyszukiwanie interesujących czatów.

 

Użytkownik może korzystać z czatu bez założonego konta, ale posiadając darmowy profil, otrzymujemy dodatkowe funkcjonalności. Tinychat działa jako serwis free to play - podstawowa funkcjonalność jest darmo, a gdy chcemy pozbyć się reklam, mieć dostęp do nadawania wideo w jakości HD oraz lepszego miejsca na liście czatów, możemy kupić abonament pro.

 

Tinychat nie posiada polskiej wersji językowej, ale radzi sobie z polskimi znakami specjalnymi. Nie powinno być również problemów z samym użytkowaniem. Interfejs jest intuicyjny. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0