OnlineAplikacjeTinypic

Tinypic Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
TinyPic
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
399

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa
  • Bez rejestracji
Minusy:
  • Mniejsze możliwości niż Imgur
  • Przestarzały interfejs

Tinypic jest jedynym z wielu serwisów pozwalających na szybkie udostępniania zdjęć i plików wideo bez konieczności posiadania konta. Atutem narzędzia jest możliwość błyskawicznego wysłania pliku i podzielenia się nim ze znajomymi czy wykorzystania do aukcji internetowych. 

 

Zdjęcia wysyłane na Tinypic mogą być automatycznie zmniejszone do różnych rozmiarów - od rozdzielczości avatara do rozmiarów pełnoekranowych. W przypadku filmów można wybrać opcję standardową i HD. Pliki wysyłane na Tinypic można kierować na adres e-mail lub w postaci linka do osadzenia na eBay, MySpace, Allegro czy forum internetowym.  Pliki można tagować, kategoryzować i udostępniać publicznie. Użytkownik ma dostęp do kodu HTML, tagów do forów internetowych ([URL]) oraz tradycyjnych adresów www. 

 

Z poziomu Tinypic można przeglądać udostępnione pliki przez innych użytkowników: zarówno po kategoriach, tagach, jak i losowo. 

 

Tinypic ma polski interfejs użytkownika i jest dostępne za darmo, bez opcji premium. W wersji przeglądarkowej serwis pozwala na przesyłanie pojedynczych plików, ale w przypadku wysyłaniu wielu plików, można wykorzystać narzędzie do masowego przesyłania. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0