OnlineAplikacjeToodledo

Toodledo Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Toodledo
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Aplikacja mobilna
  • Sprawna wyszukiwarka
Minusy:
  • Darmowe konto jest mocno ograniczone
  • Brak polskiej wersji
  • Archaiczny wygląd

Toodledo to program pozwalający na organizowanie sobie pracy: tworzenie zadań, notatek i zbieranie cytatów. Aplikacja działa w formie online, ale jest możliwa instalacji klienta na urządzeniach mobilnych.

 

Interfejs aplikacji jest klasyczny, a pod względem stylistyki odstaje od konkurencyjnych rozwiązań. Rozkład menu kojarzy się z klasycznym programem pocztowym, z tą różnicą, że Toodledo dostosowano do łatwego zarządzania notatkami. Aplikacja posiada możliwość oznaczania, sortowania i wyszukiwania notatek. 

 

Aplikacja jest dostępna w angielskiej wersji językowej. W podstawowej wersji można jej używać za darmo, jednak znacznie większe możliwości mają edycje komercyjne. 

 

Darmowe konto posiada szereg ograniczeń. W jednej liście można zawrzeć 30 punktów. Drugim ograniczeniem jest historia ograniczona jedynie do 7 dni oraz możliwość skontaktowania się dwa razy z pomocą techniczną. Uproszczony jest również mechanizm alarmów. Abonament płatny jest dostępny od kwoty 14,99 dolarów rocznie i nie posiada takich ograniczeń. Abonament Gold i Platinum pozwala na korzystanie z Toodledo jak z programu do przechowywania plików: w zależności od wersji abonamentu przestrzeń dyskowa to 10 lub 50 GB. Poza tym funkcjonalność komercyjnych wersji jest znacznie rozszerzona.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0