OnlineAplikacjeTransferBigFiles

TransferBigFiles Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Axosoft, LLC
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
361

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Sprawne działanie
  • SSL
Minusy:
  • Duże ograniczenia darmowego konta

TransferBigFiles to usługa sieciowa stworzona z myślą o wysyłaniu plików, które nie mieszczą się w załączniku wiadomości e-mail. 

 

By wysłać plik wystarczy przeciągnąć go na obszar strony internetowej TransferBigFiles. Proces przesyłania rozpocznie się automatycznie. Pliki można skierować od razu do osób, którymi chcemy do przekazać. Wystarczy wpisać adresy e-mail, dodać wiadomość i wysłać. Serwis może zabezpieczyć plik hasłem czy ustawić moment usunięcia pliku z serwera. Użytkownik może być poinformowany gdy adresat pobierze plik z serwera.  Dane są zabezpieczone protokołem SSL.

 

TransferBigFiles może być również wykorzystywane jako narzędzie do przechowywania danych w chmurze. 

 

Serwis wyróżnia się od innych usług hostingowych większym naciskiem na możliwości udostępniania pliku konkretnym odbiorcom. Użytkownik może tworzyć listy kontaktów, grupy,  personalizować wiadomości i odbierać potwierdzenia. 

 

W darmowej wersji usługi TransferBigFiles pozwala na udostępnienie pliku o wielkości 100 MB, które są usuwane po 5 dniach. Każdy plik ma limit 5 pobrań. W przypadku płatnych subskrypcji, użytkownik może wybrać trzy typy: Personal, Team i Buisness różniące się pojemnością dyskową (od 100 GB do 1 TB). Pojedynczy plik może mieć 20 GB. Pliki nie są nigdy usuwane, a transfer do wykorzystania jest ustalony na od 100 GB do 1 TB miesięcznie. 

 

TransferBigFiles ma prosty interfejs, nie wymaga pobierania dodatkowego oprogramowania czy wtyczek. Mimo angielskiej wersji językowej, użytkowanie TransferBigFiles nie powinno nastręczać problemów nikomu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0