OnlineAplikacjeTunein

Tunein Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
TuneIn, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
361

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Podcasty
  • Ogromna baza stacji radiowych
Minusy:
  • Częściowa polonizacja

Tunein jest aplikacją online działającą w oknie przeglądarki oraz jako program na platformach mobilnych, która daje dostęp do słuchania stacji radiowych. Dzięki wygodnemu interfejsowi i systemowi kategoryzacji, wyszukanie interesującej stacji radiowej jest bardzo proste.

 

Tunein posiada funkcję lokalizacji, która pozwoli wyszukać stacje radiowe znajdujące się w okolicy np. miejskie.  Poza tym, możliwe jest słuchanie stacji z całego świata. Poza kategoryzacją po lokalizacji, można również filtrować kanały pod względem tematyki. Obok tradycyjnych stacji muzycznych, można słuchać stacji nastawionych na informację, rozmowy czy sport. W serwisie znajduje się ponad 100 tys. stacji radiowych z całego świata i 4 miliony podcastów, które najczęściej dotyczą bardziej wąskiej tematyki. 

 

Dostęp do stacji radiowych jest bardzo prosty: interfejs nie sprawia żadnego problemu i jest dostępny w polskiej wersji językowej. Podczas przeglądania stacji radiowych prezentowana jest nazwa aktualnej audycji. Dźwięk jest odtwarzany w wygodny playerze, wyświetlanym w oknie przeglądarki.

 

Z Tunein możesz korzystać bez rejestracji, choć założenie konta ułatwia przeglądanie i daje większe możliwości personalizacji strony. Warto również pamiętać o istnieniu aplikacji mobilnych (Windows Phone 8, Android, iOS, Blackberry, Amazon Kindle) oraz aplikacji SmartTV. Tunein można zainstalować na telewizorach Samsung, Panasonic Viera oraz urządzeniach Roku, Sonos i Logitech UE.

 

Dostęp do Tunein jest darmowy, a twórcy zarabiają na emisji reklam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0