OnlineAplikacjeTwitch

Twitch Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Twitch Interactive
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża społeczność
  • Wsparcie dla konsol i Steama
Minusy:
  • Wysoka cena usługi Turbo
  • Opłata za subskrypcję kanałów

Twitch to usługa dla stworzona z myślą o graczach, którzy chcą oglądać lub prowadzić transmisje przedstawiające zabawę w różnego rodzaju gry, głównie sieciowe. Gracz może rozpocząć transmisję na żywo, a inni mogą oglądać jego poczynania i komentować. Transmisja może być zapisywana i później publikowana na YouTube. 

 

Użytkownik Twitcha może subskrybować konkretnych użytkowników i obserwować kanały różnych gier: m.in. League of Legends, Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive czy StarCraft II. Nie brakuje również transmisji z Minecrafta czy gier z naciskiem na rozgrywkę dla pojedynczego gracza. Twitch jest powszechnie wykorzystywany do transmisji z wydarzeń e-sportowych, takich jak finały EMS One Katowice 2014. W zależności od naszego łącza internetowego, jakość odbieranego obrazu może być ręcznie ustalona: od bardziej niskiej aż po najwyższą jakość FullHD, jeśli nadawca przesyła obraz w takiej rozdzielczości. Najlepsi transmitujący mogą zarobić na swojej działalności w ramach programu partnerskiego.

 

Twitch może być połączony z wieloma usługami m.in. ze Steamem, Facebookiem czy Twitterem. Serwis jest wykorzystywany do nagrywania filmów z rozgrywki na PlayStation 4. Poza tym, usługa jest dostępna również na Xbox 360, Xbox One oraz Ouya.

 

Zarówno prowadzenie transmisji, jak i oglądanie, jest darmowe, ale każdy użytkownik może wykupić usługę Turbo, która kosztuje 8.99 dolara miesięcznie. W zamian za to serwis będzie pozbawiony reklam, a oglądający będzie miał dostęp do emotikonek i kolorów w czacie, które są niedostępne darmowym użytkownikom. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0