OnlineAplikacjeTwitter

Twitter Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Twitter
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
371

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Przejrzysty interfejs
  • Duża społeczność
  • Możliwość wysyłania tweedów przez SMS oraz smarfony
Minusy:
  • Serwis nie jest w całości spolszczony

Twitter to niezwykle popularny serwis społecznościowy pozwalający na publikowanie "ćwierknięć", czyli tweetów - krótkich wiadomości, które nie przekraczają 140 znaków. Wymusza to jasne i spójne prezentowanie swoich poglądów, co docenili użytkownicy – usługa ma miliony użytkowników – zarówno nastolatków, jak i szefów dużych firm, którzy wykorzystują Twittera do informowania świata o własnych poglądach, wydarzeniach społecznych, sportowych, kulturalnych, a także biznesie i technologiach. Twitter jest wykorzystywany przez dużą liczbę ludzi polityki, sztuki oraz dziennikarzy i bywa wykorzystywany do sporów i dyskusji na bieżące tematy polityczne, gospodarcze oraz kulturalne.

 

Twitter umożliwia darmowe założenie konta, z którego możemy publikować tweety lub obserwować innych użytkowników. Możemy być powiadamiani o aktywnościach wygranych użytkowników, a także być sami obserwowani. Użytkownicy mogą nawiązywać ze sobą kontakt używając znacznika @ i podając nazwę konta. 

 

Bardzo ważnym elementem Twittera są tagi czyli słowa poprzedzone znakiem #, które pozwalają na łatwy dostęp do treści na dany temat. Pisząc komunikat o jakimś temacie, należy dodać prefix, co pozwala na łatwe wyfiltrowani wszystkich tweedów na ten temat.

 

Korzystać z Twittera można zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i wysyłając SMS-y na swoje konto, by opublikować tweet. Poza tym, serwis daje dostęp do aplikacji na smartfony.

 

Twitter wyróżnia się przejrzystym interfejsem oraz prostymi zasadami działania, dzięki czemu jest intuicyjny w obsłudze. Na plus należy zaliczyć również nieprzeładowanie serwisu dodatkowymi funkcjami. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0