OnlineAplikacjeTwoja Pogoda

Twoja Pogoda Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Twoja Pogoda
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
407

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Pogoda dla biegaczy, wędkarzy i rolników
  • Aplikacje mobilne
Minusy:
  • Brak dokładnych informacji pogodowych do miast poza Polską

Twoja Pogoda pozwoli Ci sprawdzić informacje pogodowe w wybranej przez siebie lokalizacji. Jest to najpopularniejszy serwis pogodowy w Polsce.

 

W aplikacji można znaleźć różnego typu informacje pogodowe: od prognozy ogólnej, po specjalistyczne: godzinową, 16-dniową, sezonową czy tematyczną. W serwisie możesz sprawdzić temperaturę, temperaturę odczuwalną, siłę wiatru, stopień zachmurzenia, informacje dotyczące opadów czy wilgotności.  W programie można sprawdzić nawet ryzyko różnych zjawisk: zachorowań na grypę, suszy, mrozu czy powodzi. Dane pogodowe są prezentowane na kolorowych mapach i wykresach. Serwis daje dostęp do pełnych informacji pogodowych w polskich miastach, ale zagraniczne lokalizacje np. Praga, nie są juz tak dokładnie prześwietlane. 

 

Po lewej stronie serwisu dostępne jest podręczne menu pozwalające na szybkie filtrowanie informacji. Można sprawdzić pogodę dla biegaczy, kierowców, wędkarzy czy rolników. Z poziomu aplikacji można również sprawdzać wiadomości, ostrzeżenia meteorologiczne czy zapoznawać się z różnymi ciekawostkami. 

 

Poza wersją online, którą można uruchomić w przeglądarce internetowej, Twoja Pogoda posiada również aplikacje mobilne dające dostęp do serwisu z poziomu iPhone, Android i Windows Phone.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0