OnlineAplikacjeUsersCloud

UsersCloud Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
UsersCloud
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
419

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Brak ograniczeń prędkości i przestrzeni
Minusy:
  • 1 GB na plik

UsersCloud to serwis chmurowy, dający dostęp do przestrzeni dyskowej dla użytkowników, którzy chcą podzielić się plikami z innymi internautami. 

 

Udostępnianie plików jest darmowe – użytkownik nie ma ograniczenia przestrzeni, ani transferu. Do rozpoczęcie wysyłania plików nie jest wymagane konto. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję na stronie internetowej i przekazać do 25 plików. Ograniczenie wielkości pojedynczego pliku to 1024 MB. 

 

Przesyłanie plików może odbywać się za pośrednictwem dwóch trybów uploadu. UsersCloud jest w stanie przekopiować pliki z innych usługi hostingowych, dzieki funkcji Remote. Pliki są przechowywane na zabezpieczonych serwerach, a tylko przesyłający ma prawo do udostępniania ich dalej np. w postaci odnośników. 

 

By korzystać z nieograniczonej prędkości pobierania, wysyłania należy założyć bezpłatne konto. Podczas pobierania użytkownicy mogą zatrzymywać je i wznawiać. Serwis wspiera akceleratory pobierania oraz technologię FTP. Pliki nie są usuwane z serwerów po określonym czasie.  Serwis prowadzi program partnerski dla osób, które udostępniają popularne pliki.

 

Co ciekawe, serwis UsersCloud nie posiada planu Premium i jest dostępny całkowicie bezpłatnie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0