OnlineAplikacjeVOD TVP

VOD TVP Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
TVP
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
414

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Bogate archiwum TVP
Minusy:
  • Płatne materiały w publicznej telewizji

VOD TVP oferuje materiały Telewizji Polskiej w internecie. Serwis działa podobnie jak konkurencyjne usługi TVN-u czy Polsatu: telewizja przygotowała katalog różnego rodzaju programów, seriali i filmów wyświetlanych w kanałach Telewizji Polskiej.

 

W ofercie serwisu znajdują się programy informacyjne (Wiadomości, Panorama, Telexpress, Agrobiznes), kulturalne, rozrywkowe, kulinarne, podróżnicze, podejmujące temat zdrowia, historii, religii czy nauki. Oddzielną kategorią są programy publicystyczne, w której można odnaleźć m.in. Sprawę dla reportera czy Tomasz Lis na żywo. Dużą zaletą są materiały z bogatego archiwum TVP, jeszcze z okresu PRL-u. Biblioteka bezpłatnych treści to ponad 10 tysięcy pozycji.

 

Cześć materiałów, a w szczególności filmy fabularne i seriale są płatne. Płatność można przeprowadzać za pojedynczy materiał (np. 5 zł za płatność kartą lub przelewem) lub w pakietach, które obniżają koszt odcinka do 3 - 4 złotych. Po zakupie odcinek może być odtwarzany przez 24 godziny od momentu użycia kodu dostępu. 

 

VOD TVP korzysta z technologii Microsoft Silverlight, posiada funkcję autodopasowania jakości wideo do prędkości internetu. Do korzystania z usługi nie jest wymagane konto użytkownika.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0