OnlineAplikacjeVirtual Makeover

Virtual Makeover Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Daily Makeover
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
788

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ogromne możliwości w zakresie makijażu
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Virtual Makeover to anglojęzyczna aplikacja pozwalająca na dokonywanie wirtualnych stylizacji: od zmiany fryzury, przez makijaż, skończywszy na akcesoriach. 

 

W bazie aplikacji znajdują się fryzury największych gwiazd muzyki, telewizji i kina. Użytkownik może wczytać swoje zdjęcie, wybrać fryzurę gwiazdy i sprawdzić jak będzie wyglądała na jego twarzy.

 

Wrażenie robi bardzo szeroka paleta środków do makijażu: od podkładów, po korektory różnych producentów. Można wybrać interesującego nas producenta i dokonywać stylizacji przy użyciu tylko jego kosmetyków. Kolejnym krokiem może być dodanie akcesoriów np. okularów.

 

W Virtual Makeover istnieje funkcja dla niecierpliwych - to 1 Click Looks, który potrafi automatycznie przestylizować nasze zdjęcie, tak by upodobnić twarz do wybranej gwiazdy: zmiany dotyczą fryzury i makijażu i można je uznać za wysokiej jakości. Silnik programu dobrze radzi sobie z dostosowywaniem fryzur i kosmetyków do zdjęcia.

 

Stylizacje można zapisać na dysku, wydrukować lub podzielić się w mediach społecznościowych: na Facebooku czy Twitterze. Program posiada świetny, nowoczesny i przejrzysty interfejs. Jedynym problemem może być brak polskiej wersji językowej aplikacji. Każda osoba chcąca sprawdzić swój wygląd w nowej fryzurze, powinna sprawdzić Virtual Makeover - to darmowa i prosta w obsłudze aplikacja o bardzo dużych możliwościach, szczególnie w zakresie makijażu. Do rozpoczęcia użytkowania nie jest wymagane nawet konto użytkownika, choć warto je posiadać, bo rozszerza funkcjonalność m.in. o możliwość zapisywania stylizacji na serwerach producenta programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0